REZERVASYON

REZERVASYON

YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA

GLORIA SERENITY RESORT

REZERVASYON

YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA

ÇOCUK KULÜBÜ

MINI CLUB, TEENAGER CLUB

Antalya Belek bölgesinin en iyi aile otellerinden biri olan Gloria Hotels & Resorts, çocuklarınız için de tam bir eğlence merkezi. Çocuklarınız güvenli ortamlarında eğlenirken siz de tatilinizin keyfini çıkarın.

MINI CLUB

Trambolin(sahilde), kostümlü oyunlar, hazine avı, ödül töreni, ailecek banana, t-shirt boyama, su topu, balon rallisi, doğa keşfi, palyaço, hatıra kartları, basketbol ve çok daha fazlası…

*4-9 yaş çocukların günü neşeli geçirebilecekleri en eğlenceli aktiviteler Mini Club'ta...

 

 

TEENAGER CLUB

Tırmanma duvarı, bilardo, langırt, futbol turnuvası, dart, su sporları, madalya töreni, masa tenisi, trambolin (Gloria Golf Resort & Gloria Serenity sahilinde) basketbol ve birbirinden eğlenceli sayısız aktivite…
*Teenager Club 10 yaş ve üzeri için uygundur.

VERY IMPORTANT MINIS (VIM)

VIM, bebeklerinizin ihtiyaç duyabileceği en kişisel hizmetleri deneyimli uzmanlarıyla sunuyor, size de tatilin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmak kalıyor.
Bebeğinize özel menüler ve odanızda bulunması istediğiniz malzemeler için, otele girişten bir gün önce bilgi vermeniz ya da konaklama esnasında Misafir İlişkileri görevlilerimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

OYNARKEN KEŞFET

Turnuvalar, takım oyunları, eğitici etkinlikler, tırmanma duvarı ve birçok aktivite ile çocuklarınız oynarken keşfediyor.

  • GOGI FUN JUNGLE

    Küçük misafirlerimiz için bambaşka bir oyun alanı: Gogi Fun Jungle. Siz tatilin tadını çıkarırken, çocuğunuz Crazy Jungle, Gogi Town, tırmanma duvarı ve diğer özel alanlarda arkadaşlarıyla vakit geçirsin, hayatı oyun oynarken keşfetsin.

  • GLORIA MINI FARM

    Küçüklerin, çizgi filmlerde görebildiği flamingolar, keçiler, kuşlar, midilliler ve onlarca şirin hayvanla oynayıp tanışabileceği eğlenceli, çocuklar için özel bir alan.

  • Eagle Team

    Gloria Hotels & Resorts'da misafirimiz olan 5-13 yaş arası bütün küçüklerimiz, Eagleteam Sport Academy'nin profesyonel eğitmenleri tarafından verilen kurslara ücretsiz olarak katılabilirler.